banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

Çarşı esnafı: 'CHP ve MHP sesimiz oldu'

Samsun Yabancılar Çarşısı yönetimi, CHP ve MHP il başkanlarıyla bir araya geldiklerini ve esnafın sesi oldukları için kendilerine teşekkür ettiklerini belirtti

SAMSUN 14.01.2021, 08:29 14.01.2021, 09:02
382
Çarşı esnafı: 'CHP ve MHP sesimiz oldu'

Çarşı esnafından CHP ve MHP'ye teşekkür: 'Ses oldular' Samsun Yabancılar Çarşısı yönetimi, CHP ve MHP il başkanlarıyla bir araya geldiklerini ve esnafın sesi oldukları için kendilerine teşekkür ettiklerini belirtti


Samsun Yabancılar Çarşısı Derneği Başkanı Alaaddin Sayın, Samsun Yabancılar Çarşısı Oda Başkanı Olcay İnanç ve yönetim kurulu üyeleri CHP ve MHP il başkanlarıyla biraraya gelerek yanlarında olan başkanlara esnafın sesi oldukları için teşekkür etti. 

SORUNLARI DİNLEDİLER

Esnafının sorunlarını dinleyen Türkel ve Karapıçak'a teşekkür etmek için iadeyi ziyarette bulunduklarını ifade eden Yabancılar Çarşısı yöntemi, sorunların çözüleceğine inandıklarını ve kendilerini ağırladıkları için başkanlara teşekkür ettiklerini ifade etti. 

20 BİN KİŞİ EKMEK YİYOR

Samsun Yabancılar Çarşısı Oda Başkanı Olcay İnanç, başkanların sorunlarını dinlediklerini belirterek, "Başkanlarımız bizi ziyarete gelmişlerdi.  Sorunlarımızı dinlemişler ve yanımızda olduklarını söylemişlerdi. Biz de onlara iadeyi ziyaret ettik. Kendileri Yabancılar Çarşısı'nın bacasız bir fabrika olduğunu burada 20 bin kişinin ekmek yediğini ifade ettiler. Bize her konuda destek olacaklarını ve yanımızda olacaklarını ifade ettiler. Belediyede her iki partinin de meclis üyeleri parti grupları var. Her ikisi de belediyede meclislerle alınacak olan kararlarda destek olacaklarını altına imza atacaklarını söyledi.  Bu bizim için mutluluk verici oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Yorumlar (0)