banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Müge Anlı Aleyna Çakır olayında flaş gelişme!

ATV'de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Aleyna Çakır olayına ilişkin yeni gelişmeler yaşanıyor. Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili Ümitcan Uygun'un Aleyna'yı fuhşa zorladığı ve bu yolla para kazandığı iddiası üzerine suç duyurusunda bulunuldu.

Genel 06.10.2020, 13:06
145
Müge Anlı Aleyna Çakır olayında flaş gelişme!

Türkiye'nin gündemine oturan Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan Aleyna Çakır dosyasında yeni bir gelişme yaşandı. Ümitcan Uygun'un Aleyna Çakır'a şiddet uyguladığı görüntülerin ardından Uygun'un Aleyna Çakır üzerinden fuhşa zorlayarak para kazandığı iddiası gündeme geldi.

Aleyna Çakır'ın annesi: 'Kızım hamileymiş! Ümitcan döverek...'

AİLENİN AVUKATINDAN SUÇ DUYURUSU

Aleyna Çakır ailesinin avukatı Umut Yıldırım, konuya ilişkin savcılığa yeni bir suç duyurusunda bulundu. Aleyna'nın komşusu ve arkadaşlarının hem ses kayıtlarını hem de talihsiz kızın fuhşa sürüklendiği iddiaları üzerine suç duyurusunda bulunuldu. 

SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Çakır ailesinin avukatı Yıldırım, ses kayıtlarının savcılığa sunulduğunu ve son gelişmeyle birlikte yeni bir suç tipinin daha ortaya çıktığını söyledi.

YENİDEN İFADE VERECEK

Avukat Yıldırım, söz konusu yeni iddiaların ardından soruşturmaya başlarsa Ümitcan Uygun'un dördüncü kez ifadeye çağrılacağını belirtti. 

Yorumlar (0)