Tekkeköy'de Ulaşım Ağı Güçleniyor: "Önlemleri Alıyoruz" Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede devam eden yol ve imar çalışmalarının tüm hızıyla sürdürüldüğünü belirterek, aşırı yağışlara karşı da önlem aldıklarını söyledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Yolları imara göre açarak kentleşmenin son adımlarını tek tek tamamlıyoruz. Bu arada düzensiz küçük kanallarda gerekli çalışmaları sürdürerek, hem görüntü kirliliğinin önüne geçiyoruz, hem de aşırı yağışlarda sel ve taşkın oluşmaması için önceden önlem alıyoruz" dedi.

WhatsApp Image 2022-04-06 at 14.30.50.jpeg

'MODERN YERLEŞİM ALANI'

Başkan Togar, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Togar, Cemal Yeşilyurt Bulvarı'ndaki bisiklet yolunun sağında ve solunda, 10 metre genişliğinde, beş mahalleyi birbirine bağlayacak yollarla, modern bir yerleşimin alanının temellerinin atıldığını söyledi.

WhatsApp Image 2022-04-06 at 14.30.50 (1).jpeg

'ADIMLAR TAMAMLANIYOR'

Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, "Cemal Yeşilyurt Bulvarı'na paralel, 7,5 kilometre uzunluğundaki bisiklet yolumuzun sağında ve solunda, 10 metre genişliğinde beş mahallemizi, birbirine ulaşım ağıyla bağlayacak yollarımızı, alt yapısı ve üst yapısıyla tamamlayarak, farklı ve modern bir yerleşimin alanının temellerinin atıyoruz. Ayrıca bu şekilde Kutlukent ile Tekkeköy merkezi birbirine bağlamış olacağız. Yolları imara göre açarak kentleşmenin son adımlarını tek tek tamamlıyoruz. Bu arada düzensiz küçük kanallarda gerekli çalışmaları sürdürerek hem görüntü kirliliğinin önüne geçiyoruz hemde aşırı yağışlarda sel ve taşkın oluşmaması için önceden önlem alıyoruz."

Şennur ŞENYER

Nokta Arası Programı Kanal S Ekranlarında Sizlerle 24 Mayıs Salı Nokta Arası Programı Kanal S Ekranlarında Sizlerle 24 Mayıs Salı

 SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN

WhatsApp Image 2022-04-06 at 14.30.50 (2).jpeg 

WhatsApp Image 2022-04-06 at 14.30.51.jpeg