Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Tekkeköy Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi (YRP) Başkan Adayı Hasan Togar, Cumhuriyet ve 19 Mayıs mahallesi lojmanlar bölgesinde halk buluşmaları gerçekleştirdi.

BAŞKAN TOGAR'DAN KREŞ VE OKUL MÜJDESİ 

Mahalle için planlanan projelere değinen Başkan Togar, “Tekkeköyümüzde son 10 yılda yaptığımız çalışmalar ve hayata geçirdiğimiz projelerimizle 19 Mayıs Mahallemizi gelişmiş kent merkezleri gibi bir görünüme kavuşturduk. Bende bu mahallenin evladıyım. Bütün lojmanların çocuklarını tam gün bırakabilecekleri bir kreşi önümüzdeki yılın ortasına bu ilçeye armağan edeceğiz. Eski PTT binasının olduğu yere kültür merkezi yapacağız. Tiyatrodan, sinemaya, gösteriye her türlü etkinliğin yapılabilecek olduğu bir kültür merkezini oraya önümüzdeki yılın sonuna Allah nasip ederse yapacağız. Bu mahalle nüfusu en fazla olduğu mahallemiz. Maalesef Milli Eğitim'in de imkanları yetmiyor. 19 Mayıs Mahallesi’ne en büyük sıkıntılardan birisi ilkokul. Buraya bir ilkokulu önümüzdeki yılın sonuna kadar Tekkeköy Belediyesi kendisi yapacak” şeklinde konuştu.

En son orada görüldü! Kaybolan 17 yaşındaki Samsunlu Esma Yığman ile ilgili dikkat çeken gelişme En son orada görüldü! Kaybolan 17 yaşındaki Samsunlu Esma Yığman ile ilgili dikkat çeken gelişme

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.