Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tabiat, Tarih ve Arkeoloji Okulu için ilk adımların atıldığını müjdeledi.

"İlk adımlar atıldı" 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,  içinde bilim ce zanaat atölyelerinden ağaç eve kadar birçok alan bulunduracak tabiat, Tarih ve Arkeoloji Okulu için ilk adımların atıldığını söyledi. 

YENİ PROJE 

Yavuzlar Mahallesi'nde atıl durumda bulunan okul için harekete geçen Tekkeköy Belediyesi yeni bir proje kazandırıyor. Okulun Tekkeköy Tabiat, Tarih ve Arkeoloji Okulu olması için hazırlanan taslak proje kapsamında yetkililer yerinde incelemelerde bulundular. 

BİRÇOK ALAN VAR

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Belediye Başkanı Togar, "İçinde üretim, arkeoloji ve bilim, sanat ve zanaat atölyeleri ile ekin dikim alanı, kazı alanı, okçuluk alanı, macera parkuru, yürüyüş ve bisiklet yolu, açık hava sınıfı ve ağaç ev bulunacak olan Tekkeköy Tabiat, Tarih ve Arkeoloji Okulu projemizi hayata geçirmek için ilk adımları atmaya başlıyoruz" ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu "Dolandırıcılara itibar etmeyin" Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu "Dolandırıcılara itibar etmeyin"