Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediyeciliği "gülümseyen yüz, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertlik ve ve ilk günkü aşkla hizmet etmek" ifadeleriyle tanımlayarak, "Bizler hemşehrilerimiz ve bu ilçe için gönlümüzü verdik" dedi.

Terme kitap okuyor! Öğrenciler ödüllendirildi Terme kitap okuyor! Öğrenciler ödüllendirildi

Başkan Togar, ilçe merkezinde kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, talep ve önerileri dinleyip, sohbet etti. Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Acısı ve sevinci bir olan, geleceğini geçmişinin üzerine kuran, huzur ve refah arzusuyla dolup taşan, alın teriyle, göz nuruyla, el emeği ile ekmeğini arayan insanlarımızın sevdalısıyız biz. Belediyecilik gülümseyen yüz, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertlik ve ve ilk günkü aşkla hizmet etmektir. Bizler hemşehrilerimiz ve bu ilçe için gönlümüzü verdik. En ücra köşedeki vatandaşımız ile dahi iletişim halinde kalıp, her türlü sorundan haberdar olmayı amaç edindik. Bu amaç için de her an her dakika hemşehrilerimizle iç içe olarak onların dertlerini dert edinip mutluluklarına ortak oluyoruz" ifadelerini kullandı.

En önemlisi vatandaşın gönlünü kazanmak olduğunu dile getiren Togar, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hemşehrilerimizin güzel temennileri ve yüzlerindeki tebessüm, çalışma azmimizi daha fazla perçinleyerek motivasyonumuzu kat kat artırıyor. Bu motivasyon ile gece gündüz demeden Tekkeköy'ümüz ve insanlarımızın mutluluğu için çalışmaya üretmeye devam ediyoruz. Bu sevgiye layık olmaya, hemşehrilerimizle her daim buluşmaya devam edeceğiz. Hizmet önemli ama vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak çok daha önemli."

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.