Spor Toto 1. Lig takımlarından Samsunspor, kadrosundaki 12 futbolcusunun çifte pasaportlu olmasıyla ve kadro değeri ile rakiplerinden ayrılıyor.

Süper Lig hedefiyle yeni sezon hazırlıklarına devam eden Samsunspor, bu sezon 14 yeni oyuncu transfer ederken, 13 futbolcuyla da yollarını ayırdı. Toplamda 13 milyon euroyu aşan kadro değeriyle Çaykur Rizespor ve Eyüpspor’un önünde Spor Toto 1. Lig'in kadro değeri en yüksek takım olan Samsunspor,  bir özelliği ile de rakiplerinden ayrılıyor. 

Samsunspor'un efsaneleri ile iş insanları yeşil sahada karşılaştı! Samsunspor'un efsaneleri ile iş insanları yeşil sahada karşılaştı!

12 FUTBOLCU ÇİFTE PASAPORTLU

Kırmızı beyazlıların bu sezon kadrosunda 10'u gurbetçi olmak üzere toplam 12 futbolcusu çifte pasaportlu. 
Çifte pasaportu bulunan futbolcular; Ahmet Sagat (Alman-Türk), Ensar Arslan (Alman-Türk), Amir Arli (Türk-Alman), Fernando Boldrin (Brezilya-Portekiz), Semih-Melih Altıkulaç (Türk-Fransız), Cihan Kahraman (Türk-Alman), Vukan Savicevic (Sırp-Karadağ), Hasan Kılıç (Türk-Hollanda), Alim Öztürk (Türk-Hollanda), Alp Tutar (Türk-Hollanda) ve Aykut Özer’in (Türk-Alman).

Ayrıca Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş'ın da Fransa ve Türk pasaportu bulunuyor. 

TAKIM BULMALARI İSTENDİ

Şu an kadrosunda toplam 37 futbolcu olan Samsunspor, Sheldon Bateau, Melih-Semih Altıkulaç, Vukan Savicevic, Amir Arli, Erald Çinari, Furkan Fehmi Güneş, Ismael Diomande, Ensar Arslan ve Elhadji Bah’dan kendilerine takım bulması istendi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.