Yılport Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, 2 oyuncu daha transfer etmek istediklerini belirterek, "Sağ bek konusunda acelemiz yok. Ama stepnesiz (alternatifsiz)yola çıkmak istemiyoruz" dedi. 

O İSİMDEN VAZGEÇİLDİ 

Kırmızı Beyazlılar yeni sezon hedefleri doğrultusunda transfer çalışmalarına devam ediyor. Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, sağ bek için aceleci olmayacaklarını ancak alternatif istediklerini belirterek, "Tomane'ye iyi teklif gelirse değerlendirilecek yoksa takımda kalacak. Sağ bek konusunda acelemiz yok. Ama stepnesiz  yola çıkmak istemiyoruz. Buraya bir transfer yapacağız. Fransa'dan anlaştığımız forvet oyuncusunun ayak baş parmağı çatladı. Bunun da düzelmesi 6-8 haftayı bulacağı için bu transferden vazgeçtik" diye konuştu.

Samsunspor'un maçı için uzun bilet kuyruğu Samsunspor'un maçı için uzun bilet kuyruğu

GENÇLERE TEKLİF VAR 

Altyapıdan A takıma yükselen oyunculara da tekliflerin geldiğine değinen Kaplan, "Yunus Emre'ye Avrupa bağlantısı olan takımlardan resmi teklifler geldi. İstanbul takımlarından da teklifler geldi. Bu sene Yunus Emre takımda kalacak. Polat'a da aynı şekilde teklifler var. O da takımda kalacak. Ali Kılıç'a da teklifler var. Onun da oynayacağı, süre alacağı bir takıma kiralamayı düşünüyoruz" derken son olarak, Savicevic ve Çinari bir takımla anlaşmak üzere olduğunu, Yameogo'nun ise bir takıma kiralık gideceğini belirtti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.