Samsunspor Derneği Divan Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç ve üyeler, yeni Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu'na başarı dileyerek çiçek taktim etti

SAMSUNSPOR'DA BANDIRMASPOR HAZIRLIKLARI

Kırmızı Beyazlılar, pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Beyçimento Bandırmaspor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu yönetiminde yaptığı taktik antrenmanıyla sürdürdü.

DİVAN KURULU ZİYARET ETTİ

Bugünkü antrenmanı Yılport Samsunspor Genel Müdür Soner Soykan, Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç ve divan üyeleri de izledi. Divan başkanı Hakkı Tomaç ve üyeler, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu’na başarılar dileyerek çiçek verdi.

İLK HEDEF 3 PUAN İLE AYRILMAK

Öte yandan Eroğlu antrenmanda, ilk hedeflerinin Bandırmaspor maçından 3 puanla ayrılmak olduğunu ifade ederek, “Bandırmaspor maçı ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bandırma deplasmanına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Onların da kötü bir gidişi var. Ama bizim için deplasman, iç saha fark etmez, kazanmak için gideceğiz. Karşılaşma 13.30'da oynanacak. Oradaki saha şartları biraz daha motivasyon anlamında etkileyebilir ama profesyonel sporcuysak ve profesyonel bir iş yapıyorsak, her havada oynamak zorundayız. Bahanemiz yok. En iyi şekilde hazırlandık. Bugün ve yarın yapacağımız taktiksel antrenmanlarla da çalışmalarımızı tamamlamış olacağız ve cumartesi sabahı da hareketimiz gerçekleşmiş olacak. Profesyonel bir takımız. Bütün Samsunspor taraftarı, camiası herkesin beklentisi Samsunspor'un yukarıya çıkması ve şampiyon olması. Biz de güzel hazırlanan bu tesislerde çok çalışıp, anlamlı bir sezon geçirmek istiyoruz” dedi.

Samsunspor taraftarından hakem Erkan Özdamar'a tepki! Samsunspor taraftarından hakem Erkan Özdamar'a tepki!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.