FİKSTÜR AVANTAJLI 

Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor A.Ş. Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, takımın devre arasına kadar olan hedefini açıkladı. Soykan, güzel bir aile ortamının olduğunu belirterek, "İcra Kurulu olarak hocamızla birlikte istişarelerde bulunuyoruz. Antrenmanlarda takımımızın yanındayız. Gerçekten çok güzel bir aile ortamı var. Buda sahaya yansımaya başladı. Seri galibiyetler aldık. Peşine de zor bir Keçiörengücü deplasmanına gittik. Galip gelebilirdik, ama 1 puan hanemize yazdırdık. Fikstürümüz şu an da çok avantajlı. Evimizde Denizlispor ve Malatyaspor ile karşılaşacağız. Bu iki maçtan 6 puanı alıp, devre arasına ilk ikide girmek istiyoruz. Hedefimiz bu" dedi. 

soner soykan ic 112

'GELİN REKOR KIRALIM'

Hafta sonu Denizlispor maçında tüm taraftarı tribüne davet eden Soykan, "Hocamız, oynadığımız 6-7 hafta da taraftar izlediğinde keyif veren, bir oyun oynatıyor. Bizim için en önemli unsur taraftarımızın stada gelip takımını 90 dakika boyunca desteklemesi. Taraftarımız ile birlikte el ele hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bunun içinde tüm maçlara taraftarımızı bekliyoruz. Bu haftaki Denizlispor maçı için başvurularımızı yaptık ama, saat değişikliği olmayacak gibi gözüküyor. Çok önemli bir viraja girdik devre arasına artık son 4 maç. İtici gücümüz olan taraftarımızı da tribüne bekliyoruz. Gelsinler bu senenin seyirci rekorunu kıralım" ifadelerini kullandı.

Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz'den Samsunspor'a destek çağrısı Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz'den Samsunspor'a destek çağrısı

Haber Kaynak: Esra VURAL Özel Haber 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.