Samsun  Canik Hava Durumu 9 Mayıs Pazartesi Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Canik Hava Durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...      

Mayıs ayını yaşadığımız, ilkbahar mevsiminin sonuna geldiğimiz şu günlerde sıcaklıklar mevsim normallerine henüz ulaşmadı. İnternet kullanıcıları, "Samsun Canik hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

SAMSUN CANİK HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un  Canik ilçesinde hava durumunun 9 Mayıs Pazartesi günü Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren az bulutlu hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece olacak.

Meteoroloji saat verdi! 28 Haziran Salı Samsun hava durumu Meteoroloji saat verdi! 28 Haziran Salı Samsun hava durumu

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (9 Mayıs Pazartesi) Parçalı ve çok bulutlu, doğu kesimleri akşam saatlerine kadar yerel ve aralıklı hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden itibaren az bulutlu olacağı tahmin ediliyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 15 derece olacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.