Samsun  Terme Hava Durumu 6 Mayıs Cuma Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Terme Hava Durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...            

Mayıs ayını yaşadığımız şu günlerde  şu günlerde sıcaklıklar mevsim normallerine henüz ulaşmadı.İnternet kullanıcıları, "Samsun Terme hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

Şemsiyeleri Hazırlayın! Samsun Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi Şemsiyeleri Hazırlayın! Samsun Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi

SAMSUN TERME HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un  Terme ilçesinde hava durumunun 6 Mayıs Cuma günü Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı.Yağışlar yer yer kuvvetli. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece olacak.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (6 Mayıs Cuma) Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar; batı kıyı kesimlerinde kuvvetli. olacağı tahmin ediliyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece olacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.