Samsun Tenis Kulübü Disiplin Kurulu Başkanı Av. Süleyman Serkan Güler, kulüp olarak, hiçbir ticaret amacı gütmediklerini belirterek, "Kulübümüz herkese açıktır. Halkımız varsa biz varız" dedi 

KRİZİ YÖNETMEYİ ÖĞRENİYORLAR 

Samsun Tenis Kulübü gerek, sosyal sorumluluk projerine gerekse bir çok organizasyona kapılarını açıyor. Samsun Tenis Kulübü Disiplin Kurulu Başkanı Av. Süleyman Serkan Güler, tenis sporunu bir çok kesime aşılamaya devam etiiklerini belirterek, "Tenis, bir çocuğun gelişimi için çok önem arz eden bir spor. Çocuklar bu sporda mücadele etmeyi, krizi yönetmeyi öğreniyorlar. Bizde bunlara vesile olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz. Bu zamana kadar birçok sporcu yetiştirdik. Bu kültürü hiçbir zaman bozmadık ve bunu bozmamak için, elimizden geleni yapıyoruz. Tenis sporu hırs gerektiren bir spor ancak biz çocuklarımıza amacın her yolu mübah sayarak kazanmak olmadığını asıl olanın mücadele etmek olduğunu söylüyoruz"dedi. 

'KULÜBÜMÜZ HERKESE AÇIK' 

Yılport Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor  Yılport Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor 

Güler, kulüp olarak hiç bir taciri amaç gütmediklerini  "Son sayıya kadar ter dökmelerini, rakip kim olursa olsun mutlaka sahaya çıkıp savaşmalarını, hile yapmamalarını, rakiplerine saygı göstermelerini öğütlüyoruz.  Çocuklarımıza bunları verdiğimiz zaman, bu gelecek hayatlarında da onlara bir yol olacaktır. Bizim yapmak istediğimiz asıl hususta budur. Özellikle Samsun'daki tenis severlere şunu söylemek istiyorum, 'Buyursun gelsinler' bizim kulübümüz tenis sporu yapmak isteyen herkese açıktır.Çocuklarımızı rant kapısı olarak görmüyoruz. Halkımız varsa biz varız" diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.