Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Tekkeköy Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Tekkeköy Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Yaz geliyor diye beklenirken hava sıcaklıkları yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 14 Nisan Perşembe günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra aralıklı yağmurlu 15 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN TEKKEKÖY HAVA DURUMU

Samsun Atakum Hava Durumu 20 Mayıs Cuma Samsun Atakum Hava Durumu 20 Mayıs Cuma

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Tekkeköy Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Tekkeköy İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 15 derece olacak. 14 Nisan Perşembe günü de Tekkeköy İlçesinde, parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra aralıklı yağmurlu olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

14 Nisan Perşembe günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur 14 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.