Fransa'da düzenlenen Gymnai​​​​​​​sade Yaz Oyunları'nda mücadele eden Samsunlu sporcular, havaalanında çiçeklerle karşılandı 

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTILAR 

ISF (Uluslararası Okul Sporları Federasyonu) tarafından Fransa'nın Normandiya bölgesinde 14-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Gymnaisade Yaz Oyunları'nda Samsunlu 12 milli sporcu 6 farklı branşta madalya mücadelesi verdi. Okul Sporları bazında çeşitli branşlarda aldıkları madalyalar ile büyük başarıya imza atan milli sporcular Berati İnaç, Yiğit Sefa Özer, Ahmet Zeki Elturan ve antrenörlerini, Çarşamba Havalimanı'nda Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak ve aileleri çiçeklerle karşıladı.

KASAPOĞLU TEBRİK ETTİ

Sporcuları tebrik eden İl Müdürü Kasapoğlu, “Sizlere inandık ve sizlerde alnınızın akıyla ülkemizi ve Samsunumuzu uluslararası arenada başarılı bir şekilde temsil ederek gururlandırdınız. Ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırdınız. Genç yaşınızda aldığınız bu başarılar için sizlere minnettarım. Samsun'un spor şehri, ülkemizin de gerek tesisleriyle gerekse alınan başarılarla artık bir spor ülkesi olduğunu kanıtladınız. Azimle çalışarak Olimpiyatlara kadar gideceksiniz sizlere inanıyorum. Burada ailelerinize de çok teşekkür ediyorum. En büyük emek onların” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Atakum'un gençleri finalde! Atakum'un gençleri finalde!