İnternet kullanıcıları Samsun ve ilçelerinin hava durumu bugün nasıl olacağına dair aramalar yapıyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Ladik Hava Durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar... 

Haziran ayınının sonuna yaklaşırken hava sıcaklıkları mevsim normellerine ulaştı.Meterolojinin aktardığı günlük verilere göre; "Samsun Ladik hava durumu" nasıl olacak? sorusunun yanıtı haberimizde.

çarşamba hava durumu-79

SAMSUN LADİK HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un Ladik ilçesinde hava durumunun 24 Haziran Cuma günü parçalı ve çok bulutlu,aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı,hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 27 derece olacak.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (24 Haziran Cuma) Samsun ili,parçalı 
bulutlu,aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar batı ilçelerinde kuvvetli,hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 25 derece olacak.

METEOROLOJİ KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Samsun’un batısında (Bafra, Alaçam, Yakakent ve Vezirköprü) beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel kuvvetli (21-50 kg/m2);ani sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar, heyelan, hortum oluşma riski ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Samsun Kavak hava durumu 10 Ağustos Çarşamba Samsun Kavak hava durumu 10 Ağustos Çarşamba

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.