Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Ayvacık Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Ayvacık Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Yaz geliyor diye beklenirken havalar yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Ayvacık ilçesinde 12 Nisan Salı günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 12 derece olması bekleniyor.

Samsun Çarşamba Hava Durumu 21 Mayıs Cumartesi Samsun Çarşamba Hava Durumu 21 Mayıs Cumartesi

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN AYVACIK HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Ayvacık Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Ayvacık İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 12 derece olacak. 12 Nisan Salı günü de Ayvacık İlçesinde, Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli.

SAMSUN HAVA DURUMU

12 Nisan Salı günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 12 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.