"Samsun Alaçam hava durumu" vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Alaçam ilçesinde hava durumunun bugün (11 Nisan Pazartesi) Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli. 18 derece plması bekleniyor.

Havalar artık yaz mevsiminin yüzünü göstermesiyle ısındı. Nisan yağmurları ara ara yağsa bile, soğuklar yerini ılık havaya bıraktı. Samsun Alaçam hava durumu, ilçede yaşayan vatandaşlar tarafından araştırıyor. İşte Samsun Alaçam hava durumu...

çarşamba hava durumu.png

Samsun Salıpazarı Hava Durumu 29 Haziran Çarşamba Samsun Salıpazarı Hava Durumu 29 Haziran Çarşamba

SAMSUN ALAÇAM HAVA DURUMU

Samsun Alaçam haberleri ve hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Alaçam ilçesinde hava durumunun bugün (11 Nisan Pazartesi) Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli. 18 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre (11 Nisan Pazartesi) bugün Samsun'da hava durumunun Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli 24 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.