Reis ve aksaçlı

Orhun Kitabelerinde, Bilge Tonyukuk kendi anlatımıyla mealen şunları not düşmüş tarihimize...
"Biz bu devleti 17 kişi ile kurduk ve düşündüm ki kendim mi kağan olayım? sonra fikrettim ki önemli olan geride bırakmış olduğun eserdir. Bu eseri inşa ederken kimin usta kimin çırak olduğu önemli değildir." deyip vazgeçtim. 
Ve Türk İline İlteriş'i Kağan yaptım.
*************
Bu milletin ateşle imtihanının yeniden sahneye konulduğu, içeriden ve dışarıdan tüm hain odakların ittifak halinde olduğu, askeri, ekonomik ve sosyal tüm araçların kullanıldığına şahit olduğumuz şu dönemde, tüm kişisel, partisel ve siyasi hesapları, menfaatleri göz ardı ederek milli duruşundan taviz vermeyen Bahçeli, tarihimize her gün unutulmaz notlar düşerken milletimizin gönlünde yerini pekiştirmektedir.
Ülkücü camiada Bilge lakabıyla bilinen siyasi lider Bahçeli'nin gerek FETÖ gerek PKK/YPG gerekse içeriden dışarıdan milletimizin aleyhine olan tüm odaklara karşı devletimizin verdiği amansız mücadele karşısında söylemleri ve dik duruşu ile bir siyasi parti genel başkanı olma sıfatından çok kanımca "Aksaçlı" ifadesini daha fazla hak ettiğine inanıyorum.
Hain darbe girişimini televizyon karşısında çay içerek izleyen, teröristleri "Terör örgütüne destek olabilirler, terörist olabilirler ama silahları yoktu veya piknik yapıyorlardı” diyerek masum göstermeye çalışan, sınırımızda kurulmaya çalışılan sözde Kürt Devleti için çıkıp adam gibi iki çift laf edemeyen atanmış(!) bir genel başkan ile daha ilk andan itibaren darbeye karşı devletin ve hükümetin yanında olduğunu söyleyip bozkurtlarını meydanlara gönderen devlet adamı ile bir tutulabilir mi?
Tüm ihanet odakları tarafından kurulmaya, sanal bir rüzgar ile şişirilmeye ve "Times" dergisinde "demir leydi" başlığı atılarak parlatılmaya çalışılan bir partinin bayram balonu genel başkan adayı ile hiç tereddüt etmeden 82 Kerkük, 83 Musul diyen bir devlet adamı bir olabilir mi?
Bahçeli, yıllardır söylemiş olduğu "önce ülkem ve milletim, sonra partim ve kendim" sözünün bir parti sloganından ibaret olmadığını defalarca ispatlamıştır.
Velev ki;
 İçi boş muhalefet yapmaktan başka bir işe yaramayan atanmış bir genel başkan ile milli kisve giydirilmiş bu ablanın; Türkmeneli veya FETÖ için kayda değer bir beyanatına rastlamak mümkün mü?
Tarihin yeniden yazıldığı, gelecek asrı biçimlendirecek önemli gelişmelerin yaşandığı bu dönemde Cumhurbaşkanımız Erdoğan nasıl ki bu millet için bir şans ve önem ifade ediyorsa, günümüzün yaşayan Aksaçlı siyasetçisi Bahçeli de aynı önemi ifade etmektedir.
Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın dediği gibi "devir ne köken ne meşrep ne cemaat ne hizip hesabı yapma devri" değildir. 
Küresel üst akıla karşı, Türk Devletinin ve Milletinin bekası için birlik içinde hareket etme zamanıdır.
Devrin Abdülhamid'i ile günümüzün yaşayan Aksaçlı Bilgesinin liderliğinde kurulan bu milli cephe, hem Türk'ün hem Ümmet'in son cephesidir.
Mevcut olduğu halde bir süredir küllendirilen ve 15 Temmuz ruhu ile yeniden alevlenen bu milli cephe bozulmadığı sürece 7 değil 70 düvel bir araya gelse bu birliği bozamayacaktır. 
Bu millet, yıllardır hapsedildiği bu coğrafyaya dar gelmiştir.
Zaman; 
Mazlumu Müslüman Türk'ün yufka yüreğinden, zalimi de onun çelik bileğinden mahrum etmeme zamanıdır.
Sözün özü;
Erdoğan ve Bahçeli liderliğindeki Anadolu'nun yiğit çocukları, Kraliçenin organize ettiği küresel şer güçleri ve onun içimizdeki gayr-i meşru çocuklarını yenecektir inşaalah...
Zafer yakındır.


 

YORUM EKLE

banner849

banner826