Oda başkanları, Samsun Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı ile Emine Yazıcı'nın kızları Merve ile Sara-İsmail Alıcı çiftinin oğulları Mehmet'in düğününde buluştu

Samsun Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı ile Emine Yazıcı'nın kızları, milli sporcu Merve ile Sara-İsmail Alıcı çiftinin öğretmen oğulları Mehmet, muhteşem bir düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi.

NİKAHI DEMİRTAŞ KIYDI

Set Wedding Kır Bahçesi'nde düzenlenen düğün töreninde Merve Yazıcı ile Mehmet Alıcı'nın nikahlarını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıyarken, genç çiftin şahitliklerini ise Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, Ticaret İl Müdürü Kürşat Turpçu, İlkadım-Gazi Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Zabit Pilan, Kütahya Pazarcılar Odası Başkanı Hakan Akdaş, Antalya Serik Pazarcılar Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar, Sakarya Pazarcılar Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Eski Manavgat Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursundoğanile Baki Saka yaptı. 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Akaryakıta okkalı zam geliyor! (Samsun'da güncel akaryakıt fiyatları) Akaryakıta okkalı zam geliyor! (Samsun'da güncel akaryakıt fiyatları)

Kıyılan nikahın ardından genç çift ilk danslarını etti ve ardından oyun havalarıyla birlikte doyasıya eğlendi. Genç çift, kendilerini yalnız bırakmayıp, mutluluklarına ortak olan aile yakınları ve davetlilere teşekkür etti.

MUTLULUĞA ORTAK OLDULAR

Düğün törenine ayrıca, Samsun Yabancılar Çarşısı Derneği Başkanı Alaaddin Sayın, Yabancılar Pazarı Spor Kulübü Başkanı Ali Akyüz, Samsun Lokantacılar Tatlıcılar Pastacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Balcı, Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, Ordu Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Cengiz Üzüm, Amasya Suluova Pazarcılar Odası Başkanı Adnan Sözen, Kütahya Pazarcılar Odası Başkan Vekili Rıza Çetin, Afyon Pazarcılar Odası Başkanı Veysel Gök,
Sivas Pazarcılar Odası Başkanı Adem Argın, Kocaeli Pazarcılar Odası Başkan Vekili Necmettin Yalçın, Kütahya Pazarcılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Türk, eski Büyükşehir ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Köksal Orman ile Yazıcı ve Alıcı çiftinin sevenleri ve yakınları katıldı.  

Umut Can EREN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.