Yusuf Ziya Yılmaz Teşkilatla Buluştu

yusuf-ziya-yilmaz-teskilat-bulusmasi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yusuf Ziya Yılmaz Teşkilatla Buluştu AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Canik, Alaçam ve Yakakent teşkilatlarıyla bir araya geldi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Canik İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Mahmut Gençay ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Yılmaz, “Teşkilat üyelerimizle parti çalışmalarına yönelik verimli bir toplantı gerçekleştirdik” dedi.

01 yilmaz 1 Ana Manşet

VERİMLİ BİR TOPLANTI

Milletvekili Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “AK Parti Canik İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek İlçe Başkanımız Mahmut Gençay ve yönetim kurulu üyelerimizle bir araya geldik. Teşkilat üyelerimizle buluşmada ise parti çalışmalarına yönelik verimli bir toplantı gerçekleştirdik. AK Parti Alaçam ve Yakakent İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. Parti çalışmalarına yönelik istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

01 yilmaz 2 scaled Ana Manşet

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ise, “AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte İlçemizde yürüttüğümüz çalışmaları yerinde inceledik. Vekilimize ilgilerinden ötürü teşekkür ederiz. Canik’in güzel yarınlarını hep birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir