doğa calven cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Yusuf Ziya Yılmaz İncelemeler Bulundu

13-yılmaz (4)
Daha Fazla Göster

Yusuf Ziya Yılmaz İncelemeler Bulundu AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile Trabzon’da bir dizi programa katıldı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başkanlığında Trabzon’da bir dizi programa katıldıklarını söyledi.

13 yilmaz 1 Foto Galeri

ZİYARET ETTİ

Milletvekili Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki başkanlığında bir dizi program için Trabzon’dayız. Valimiz İsmail Ustaoğlu’nu ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu’nu ziyaret ederek proje ve yatırımlar hakkında bilgi aldık. AK Parti Trabzon İl Başkanımız Sezgin Mumcu ve il teşkilatımızı ziyaret ettik. Trabzon Meydanı Cephe Sağlılıklaştırma Projesini de yerinde inceledik. Kentlerimiz geleceğe katma değeri yüksek projelerle hazırlanıyor” ifadelerini kullandı.

13 yilmaz 2 Foto Galeri 13 yilmaz 3 scaled Foto Galeri 13 yilmaz 4 scaled Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir