doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey akın bilgi

Yusuf Ziya Yılmaz Afet Bölgesinde: ‘Vatandaşlarımızın Yanındayız’

yusuf-ziya-yilmaz-1808
Daha Fazla Göster

Yusuf Ziya Yılmaz Afet Bölgesinde: ‘Vatandaşlarımızın Yanındayız’ AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Sinop ve Kastamonu’da incelemelerde bulunarak, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, sel felaketinin yaşandığı Sinop’un Ayancık ve Kastamonu’nun Bozkurt ilçelerinde incelemelerde bulunarak, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

WhatsApp Image 2021 08 18 at 19.46.37 Foto Galeri

ACIYA ORTAK OLDU

Sinop’un Ayancık ve Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine giden Milletvekili Yılmaz, sahada incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı, vatandaşların acısına ortak oldu. İki ilçede selin büyük yaralar açtığı bölgeleri gezen Milletvekili Yılmaz, vatandaşlara başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Oluşturulan kriz merkezlerini ziyaret eden Yılmaz, büyük bir özveri ile çalışan kurtarma ekiplerine de görevlerinde kolaylıklar diledi.

WhatsApp Image 2021 08 18 at 19.46.36 Foto Galeri

YÜREĞİMİZ YANDIN

Devletin tüm imkanlarıyla afet bölgelerinde olduğunu belirten Yılmaz, “Büyük bir doğal afet yaşandı, hepimizin yüreği yandı. Giden canlarımızı geri getiremeyiz ama yaraların sarılması için el birliği için çalışacağız. Afetin yaşandığı ilk günden itibaren devletimiz tüm imkanlarıyla bölgede çalışmalarına başladı ve büyük bir gayretle halkımızın yanında. Bizlerde her daim vatandaşlarımızın yanındayız. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 08 18 at 19.46.35 Foto Galeri

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir