doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Yılport Samsunspor’da 5 Futbolcu O Maçta Yok

Yılport-Samsunsporda-5-Futbolcu-O-Maçta-Yok
Daha Fazla Göster

Yılport Samsunspor’da 5 Futbolcu O Maçta Yok  Yılport Samsunspor’da sakatlıklarından dolayı, 5 futbolcu Bandırmaspor maçında yer almayacak

Kırmızı – Beyazlılar yarın saat 13.30’da Bandırmaspor ile deplasmanda kozlarını paylaşacak. Samsunspor’da Hüseyin Öztürk, Savicevic, Çinari, Alen Melunovic, Berk Taşkın ise maça giden kafilede yer almadı.

SARPER BARIŞ YÖNETECEK
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, Samsunspor ile Royal Hastenesi Bandırmaspor arasında oynanacak karşılaşmayı hakem Sarper Barış yönetecek. Barış’ın yardımcılıklarını Orkun Aktaş ve Gökhan Memişoğlu yapacak. Mücadelede dördüncü hakem olarak Burak Olcar görev alacak.

6 GALİBİYET 4 MAĞLUBİYET
Samsunspor ile Bandırmaspor bu zamana kadar 8 kez birbirlerine rakip oldu. Bu karşılaşmalarda Samsunspor ve Bandırmaspor ikişer galibiyet alırken, 4 kez ise birbirlerine üstünlük sağlayamadı. Bandırma’da oynanan 4 maçta da Samsunspor galibiyet elde edemedi. Bandırmaspor, kendi sahasında Samsunspor’u ağırladığı 4 maçta 2 galibiyet alırken, 2 kez de berabere kaldı. Karşılaşma öncesinde 10 maçta 6 galibiyet 4 mağlubiyet alan Bandırmaspor’un 18 puanı bulunuyor.

HEDEF YUKARI ÇIKMAK
Teknik Direktör Fuat Çapa, Samsunspor’la ilk deplasman maçına çıkacak. Teknik adam Çapa “Erzurumspor maçında ilk adımı attık, artık Bandırmaspor karşılaşmasıyla birlikte de merdivenleri basamak basamak yukarı çıkmak istiyoruz” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir