Yılport Samsunspor İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, önlerindeki maçları kazanıp, ilk 2 içerisinde olmayı hedeflediklerini söyledi. 

Tanju Çolak Samsunspor için yazdı: Zirve soğuktur yüksektir.732'den… Tanju Çolak Samsunspor için yazdı: Zirve soğuktur yüksektir.732'den…

ÇIKIŞ YAKALADIK 

Kırmızı Beyazlılar pazar günü deplasmanda Tuzlaspor ile karşılaşacak. Karşılaşma öncesi, Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulunan İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, çıkış yakaladıklarını ve ligde ilk 2'yi hedeflediklerin belirterek, " Kendi düşüncem göre. Bolu maçında son dakikada talihsiz bir gol oldu. Ama sonra çıkışı yakaladık. Biz çıkış yakalayacağımızı düşünüyorduk zaten. Önümüzdeki maçları kazanıp ilk 2 içinde olmayı hedefliyoruz. Bunun içinde hocamız yoğun olarak çalışıyor. İnşallah Tuzla maçını kazanıp yukarda kalmaya devam edeceğiz. Taraftarımız yeter ki inansınlar. Kötü günler elbette olacak. Beraberliğe kalacağımız günlerde olacaktır. Kötü oynadığımız günlerde. Desteklerini esirgemesinler. Çünkü sosyal medyada çok şeyler yazılıyor" dedi. 

İNŞALLAH İYİ OLACAK 

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu'nun gece gündüz çalıştığını belirten İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, "İyi niyetle çalışıyoruz. İyi bir ekibi var hocanın. Hocamız geldiği günden beri büyük ilgiyle yani sabah 9, akşam 8 mesaide çalışıyor. Bire bir herkese dokunuyor. İnşallah iyi olacak. Ben daha çok futbol takımı ile ilgiliyorum. Genel Müdürümüz Soner Soykan, kulübün her şeyiyle ilgileniyor. Veysel abi başkan vekilimiz o her şeyle ilgileniyor. Her anlamda yanlarında olmaya çalışıyorum. Sevgi saygı çerçevesinde hiçbir sorun olmadan ilerliyoruz. Çünkü Samsunsporluyuz" ifadelerini kullandı.

Haber Kaynak: Esra VURAL  

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.