baskaynak Final Okulları cemre
 
5s dikey Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Yerli Otomobil TOGG’dan Heyecanlandıran Paylaşım!

featured

Yerli Otomobil TOGG’dan Heyecanlandıran Paylaşım! Yerli otomobil TOGG fuar öncesi sedan modelinin ABD’de  görücüye çıkması bekleniyor

TOGG 1 Ekonomi

TOGG, ABD’de gerçekleştirilecek CES 2022 fuarına katılacak olan yerli otomobille ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Videoda daha önce gösterilen modellerden farklı bir tasarım yer aldı. Görüntülerdeki yeni aracın TOGG’un sedan modeli olduğu düşünülüyor. Paylaşım, yerli otomobilin sedan modelinin ABD’de görücüye çıkarılacağı söylentilerine neden oldu.
Yerli otomobil, ABD’nin Las Vegas eyaletinde gerçekleşecek tüketici elektroniği fuarı Consumer Electronics Show’da (CES) sahneye çıkacak.

TOGG Ekonomi

TOGG’DAN PAYLAŞIM

Fuar öncesi Togg’un resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı ve “Teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES 2022 – Tüketici Elektroniği Fuarı’na hazırız” denildi.

TOGG 2 Ekonomi

DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR

Videoda dikkat çeken ise daha önce gösterilen modellerden farklı bir tasarım olmasıydı. Görüntülerde yer verilen aydınlatmalı TOGG logusu ve geniş bir LED aydınlatmaya sahip aracın TOGG’un sedan modeli olduğu düşünülüyor. Bu da ‘CES 2022’de sürpriz bir yeni model tanıtımı mı gelecek?’ sorusunu akıllara getirdi. Tabi bu detaylar tasarımda yapılan değişiklerin sonucu da olabilir.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.