Verdikleri hizmet ve yaptıkları çalışmalarla sektöre adını altın harflerle yazdıran YATIRIMBURADA.COM, en yüksek ciroya ulaşan danışmanlarını aileleriyle birlikte Kıbrıs, Bodrum ve Alaçatı tatiline gönderdi.

ÜMİT US TAKDİR KAZANDI

Samsun'dan büyük tepki! İsrail'e lanet yağdı Samsun'dan büyük tepki! İsrail'e lanet yağdı

Sektörün tüm beklenti ve ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek, kurumsal bir yaklaşım ile iş sürecini yürütmek, yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla hızlı ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla 13 yıl önce kurulan YATIRIMBURADA.COM, danışmanlarının moral ve motivasyonlarını yükseltmek için çeşitli etkinliklere imza atıyor. Son olarak en yüksek ciroya ulaşan danışmanlarını aileleriyle birlikte tatile gönderen YATIRIMBURADA.COM'un CEO'su Ümit Us, örnek davranışıyla takdir kazandı.

ÇOK ÖZEL HİSSETTİRDİ

Gayrimenkul Danışmanı Mesut ÖZDEMİR: Kıbrıs tatili benim için çok farklı geçti. Bu tatil beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı diyebilirim. Otelin sahip olduğu konum, imkan ve manzarası ise mükemmeldi. Bütün yılın yorgunluğunu ve stresini atmak benim için çok iyi oldu. Fiziksel ve psikolojik olarak yenilenmiş gibiyim. YATIRIMBURADA.COM danışmanı olarak gördüğümüz hizmet ise çok özel hissettirdi. Teşekkürler YATIRIMBURADA.COM.

MUHTEŞEM BİR DENEYİMDİ

Akademik Danışman/Estate Supervisor Prof. Dr. Ahmet BULUT: YATIRIMBURADA.COM'UN düzenlemiş olduğu yarışmada Kıbrıs’a gitme ödülünü kazanmış olmama rağmen bizim tercihimiz Bodrum oldu. Ailemizle unutulmaz bir Bodrum macerası yaşadık. Bodrum'un doğal güzellikleri ve eşsiz manzarasıyla çevrili tam pansiyon otelde, çocuklarımızla birlikte keyifli anlar yaşamak gerçekten harikaydı. Dönüş yolunda, Denizli'de bulunan antik Hierapolis kentini ziyaret etme fırsatı yakaladık. Bu antik kentteki travertenleri görmek ve tarihi atmosferi hissetmek gerçekten büyüleyiciydi. Antik kentteki sosyal hayatın izlerini sürmek, tarihle iç içe olma şansını bize sunan harika bir deneyimdi. 

Bu unutulmaz deneyimi yaşamamıza olanak tanıyan YATIRIMBURADA.COM'a kalbimizden gelen minnettarlığımızı ifade etmek istiyoruz. Her şey için teşekkür ederiz. 

BÜYÜK BİR GURUR KAYNAĞI

Gayrimenkul Danışmanı Ata YAMAN: YATIRIMBURADA.COM'da geçen her gün, kendi başarı hikayemi yazarken kazandığım en değerli anlardan biriydi. Kendi çabalarım ve tutkum sayesinde elde ettiğim başarılar, beni her zaman ileriye taşıdı. Kıbrıs tatilini kazanmak, sadece benim işime olan bağlılığımın bir ödülü değil, aynı zamanda YATIRIMBURADA.COM'un çalışanlarına verdiği değeri gösteriyor. Bu tatil, sadece bir ödül olmanın ötesinde, aynı zamanda yaptığım işin ve şirketin önemini bir kez daha vurguluyor. YATIRIMBURADA.COM, işini seven ve değer veren bir ekibe sahip olmasıyla öne çıkıyor. Bu şirkette çalışmak, her günün ön planda olmak anlamına geliyor ve bu benim için büyük bir gurur kaynağı. 

MOTİVE OLARAK DÖNDÜM

Gayrimenkul Danışmanı Handan EKİM: İlk tatil fırsatının duyurulmasıyla birlikte büyük bir heyecanla hemen bu tatil için çalışmaya ve yapılacaklar listesi oluşturmaya başladım. Ağustos ayında düzenlenen yarışmayı kazandım ve hemen tatile çıktım. Bu fırsatı bize sunan ve verdiği sözü hızla yerine getiren CEO'muz Ümit US'a ve şirketimiz YATIRIMBURADA.COM'A yüksek motivasyonla geri dönüşümü sağladığı için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

HIZ KESMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Gayrimenkul Danışmanı Furkan ÇELEBİ: Yoğun geçen bir yaz sezonunun ardından Alaçatı tatili ile kendimi yeniledim. Sezonun yorgunluğunu attığım güzel bir tatil oldu. Otelimizin konforu ve imkanları gerçekten çok güzeldi. Başarılı ve güzel işler bitirerek geçirdiğimiz bir yaz sezonunun ardından YATIRIMBURADA.COM ailesinin bana sunduğu bu tatil ödülü için çok teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçte yeniden ödüller ve tatiller kazanmak adına tatil dönüşü işlerimize hız kesmeden devam ediyoruz iyi ki YATIRIMBURADA.COM ailesindeyim.

DEĞER VEREN BİR ŞİRKET 

Gayrimenkul Danışmanı Göknur Yaman: Yatırımburada.com sadece iş odaklı değil aynı zamanda iş arkadaşlarının motivasyonuna da fazlasıyla değer veren bi şirket, ilk tatil fırsatı açıklandığında çok heyecanlandım bu heyecan bile çok kıymetliydi. Hemen CEO'muz Ümit Us ile strateji planlamaları yaptık ve başardım. Ağustos ayında yarışma bitti 1 Eylül'de tatile gittim, çalışanının hakkını hemen teslim ettiği için de şirketime çok teşekkür ediyorum, muhteşem bir tatil geçirdikten sonra bomba gibi sahalara döndük teşekkürler yatırımburada.com.

GURUR YAŞADIM 

Gayrimenkul Danışmanı: Bu heyecan verici tatili kazanmamın gururunu yaşıyorum. Sıkı çalışmanın karşılığını her zaman aldığım ve karşılığını her zaman veren yatırımburada.com'a bu güzel tatil ödülü için çok teşekkür ederim.

NEJLA KAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.