doğa yataks duru
       
5s dikey arslan bilgi

Yasin Öztekin’den SMG’ye Özel Açıklamalar! ‘İçimde Hüsran Var’

yasin-oztekinden-smgye-ozel-aciklamalar
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yasin Öztekin’den SMG’ye Özel Açıklamalar! ‘İçimde Hüsran Var’ Yılport Samsunspor’un deneyimli futbolcusu Yasin Öztekin, yeni sezon bomba gibi hazırlandıklarını belirterek, ” Geçen sene Süper Lig’e çıkamadığımız için içimde bir hüsran var. Geçen sene yaptığım katkının üzerine daha fazlasını koyarak, takımımı Süper Lig’e çıkarmak istiyorum” dedi.

yasin oztekin samsunspor Ana Manşet

‘İYİ BİTİRMEK İSTİYORUZ’

Geçtiğimiz sezon devre arasında takıma katılan yıldız oyuncu Yasin Öztekin, “Her şey çok güzel, takıma yeni oyuncular katıldı. Gidenler çok, gelenler çok oldu. Ama gerçekten hem hocalarımızla, hem takımımızla iyi bir şekilde çalışıyoruz. İdmanlarımız yoğun tempoda devam ediyor. Dinamik bir takımımız var. Hazırlıklarımıza devam ederek, sezona iyi başlayıp iyi bitirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hoca yasin oztekin 2 Ana Manşet

‘BU SENE TELAFİ EDECEĞİZ’

Sezon sonu Süper Lig’e yükselmek istediklerini belirten Öztekin, “Kendimi iyi hissediyorum. Geçen sene Süper Lig’e çıkamadığımız için içimde bir hüsranlık var. Ama onu da bu sene telafi edeceğiz. Dediğim gibi yetenekli, genç ve iyi oyuncularımız var. İnşallah bir aile olup, geçen sene yaptığım katkının üzerine daha fazlasını koyarak, takımımı Süper Lig’e çıkarmak istiyorum” diye konuştu. Özel Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir