WhatsApp'a Bomba Özellik Yolda! Milyonlarca kişi tarafından kullanılan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta yeni bir özellik gündemde. İşte o değişikliğin detayları...

Milyonlarca insanın mesajlaşma uygulamaları arasındaki ilk tercihlerinden biri olan WhatsApp bugünlerden 'tepki' yeniliğiyle gündemde. 

WhatsApp Resmen Duyurdu! İşte Milyonlarca Kullanıcının Beklediği O Özellikler WhatsApp Resmen Duyurdu! İşte Milyonlarca Kullanıcının Beklediği O Özellikler

Yapılacak son güncelleme ile birlikte WhatsApp kullanıcıları, aldıkları mesajlara cevap yazmadan 'tepki' emojileri ile yanıt verebilecek. 

Teknoloji severleri heyecanlandıran bu gelişme ile milyonlarca WhatsApp kullanıcısı gözünü kulağını yeni güncellemeye çevirdi. "Tepkilerr" özelliği, WhatsApp'tan önce, Facebook ve Instagram’da da kullanıma sunulmuştu. Bu yolla kullancılar mesajşaara cevap verme ihtiyacı duymadan yalnızca emoji kullanarak tepkilerini kolayca gösterebilecekler. 

WHATSAPP TEPKİLER ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILACAK?

WhatsApp tepkiler özelliğinin nasıl kullanılacağı da WhatsApp kullanıcıları tarafından yakından takip ediliyor. Uygulamada onay, şaşkınlık, üzüntü ve kalp gibi emojilerin yer alacağı açıklandı. Tepki vermek istenen mesajın üzerine basılı tutulduğunda emojiler ortaya çıkacak ve kullanıcılar bu emojili tepkilerden birini seçerek kullanabilecek.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.