Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, 'Anneler Günü'nde sosyal medya hesabından duygusal paylaşımda bulunarak, annelerin sınırsız sevgi ile hayatı güzelleştirdiğini belirtti

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, sosyal medya hesabından 'Anneler Günü' dolayısıyla yaptığı paylaşımda, "Sınırsız sevgi ve merhametleriyle hayatımızın her anını güzelleştiren, kıymetli annem ve aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan bütün annelerimize sağlıklı, hayırlı ve huzurlu ömürler diliyorum" dedi. 

"İYİLİĞİN VE HOŞGÖRÜNÜN TİMSALİ"

Dağlı, annesi ile birlikte çektirdiği fotoğrafı paylaşarak "Sınırsız sevgi ve merhametleriyle hayatımızın her anını güzelleştiren, şefkat dolu yürekleriyle bizlere yol gösteren, iyiliğin, hoşgörünün ve fedakarlığın timsali tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyor, kıymetli annem ve aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan elleri öpülesi anneleri başta olmak üzere, bütün annelerimize sağlıklı, hayırlı ve huzurlu ömürler diliyorum. Allah, hepimize hayattayken annelerimizin kıymetini bilmeyi ve hayır dualarını almayı nasip etsin." ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsun Üniversitesi'nden Samsun Medya Grubuna ziyaret Samsun Üniversitesi'nden Samsun Medya Grubuna ziyaret