baskaynak Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol Mega Halı Yıkama

Vali Zülkif Dağlı Uyardı: “Kontrol Altındaydı, Artmaya Başladı”

featured

Vali Zülkif Dağlı Uyardı: “Kontrol Altındaydı, Artmaya Başladı” Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, artan koronavirüs vakalarına karşı vatandaşları uyardı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, omicron varyantının kısa bir süre önce görülmeye başlamasının ardından, uzunca bir zamandır kontrol altında olan vaka sayılarının artmaya başladığına dikkat çekerek vatandaşları uyardı.

WhatsApp Image 2022 01 11 at 15.27.05 Ana Manşet

AŞI ÇAĞRISI

Samsun genelinde koronavirüs vakalarının son durumu ve kış tedbirleri ilgili çalışmaların görüşüldüğü toplantı, Vali Dağlı’nın başkanlığında, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Omicron varyantının kısa bir süre önce ülkemizde de görülmeye başlamasının ardından, uzunca bir zamandır kontrol altında olan vaka sayılarının artmaya başladığına dikkat çeken Vali Dağlı, vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik tedbirlerine titizlikle uymaya devam etmeleri ve aşı dozlarını bir an önce tamamlamaları çağrısında bulundu.

WhatsApp Image 2022 01 11 at 15.26.56 Ana Manşet

HASSASİYET İSTEDİ

Vali Dağlı ayrıca, kış aylarının etkisiyle trafik başta olmak üzere yaşanması muhtemel tüm olumsuzluklara karşı alınan tedbirlerin yeniden gözden geçirilmesini belirterek, özellikle soğuk havalarda barınacak sıcak bir yeri olmayan vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için devam eden çalışmaların hassasiyetle yürütülmesini istedi.

Elçin ABDİK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.