doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun Valisi  Dağlı’dan Sahil Güvenlik’e Övgü

Vali-Dağlı'dan-Sahil-Güvenlik'e-Övgü
Daha Fazla Göster

Samsun Valisi  Dağlı’dan Sahil Güvenlik’e Övgü Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın başarılı işlere imza attığını belirterek övgülerini dile getirdi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Kıdemli Albay Ahmet Bahadır’ı ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve “Sahil Güvenlik Komutanlığımız, edindiği teknolojik güç ve donanım ile bugün çevresindeki ülkelere örnek olmakta” dedi.

Samsun Valisi Daglidan Sahil Guvenlike Ovgu1 1 Ana Manşet

BRİFİNG ALDI
Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Bölge Komutanı Kıdemli Albay Ahmet Bahadır ve ve birim amirlerinden çalışmalarıyla ilgili brifing aldı.

Samsun Valisi Daglidan Sahil Guvenlike Ovgu1 2 Ana Manşet

“ÖVÜNÇ KAYNAĞI”
Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın denizlerde emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin korunması, yasadışı göç ve kaçakçılıkla mücadele gibi birçok görevi sürdürdüğünü belirten Vali Dağlı, “Sahil Güvenlik Komutanlığımız, edindiği teknolojik güç ve donanım ile bugün çevresindeki ülkelere örnek olmakta, uluslararası karasularda da barışın tesis edilmesi noktasında yetki ve sorumluluklar kapsamında 7 gün 24 saat gece gündüz demeden gösterdiği başarısıyla Aziz Milletimizin övünç kaynağı olmuştur. Sahil Güvenlik personelimize çalışma hayatlarında başarılar diliyor ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Samsun Valisi Daglidan Sahil Guvenlike Ovgu1 3 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir