doğa yataks duru
       
5s izosam Mega Halı

Vali Dağlı Müjdeyi Verdi! Yıl Sonu Tamam

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Dağlı Müjdeyi Verdi! Yıl Sonu Tamam Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Yeni Canik Hükümet Konağı’nın yıl sonu tamamlanmasının hedeflendiğini ve kamu hizmetinin kalitesinin artırılacağını belirtti.

 

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, inşaat çalışması devam eden ve yıl sonunda tamamlanması planlanan ‘Canik Hükümet Konağı ile vatandaşların kamu hizmetine daha kolay ulaşacağını ifade etti.

AW333187 01 Foto Galeri

TEK BİR ADRESTE TOPLANACAK
İçişleri Bakanlığı’nca yatırım programına alınan Canik Hükümet Konağının inşaat çalışmaları sürüyor. Toplam inşaat alanı 6 bin 757 metrekare olarak projelendirilen yeni hükümet konağı tamamlandığında Kaymakamlık, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Tapu Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü ile İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başta olmak üzere birçok kamu kurum ve kuruluşunun hizmet vermesi planlanıyor.

AW333187 02 Foto Galeri

YERİNDE İNCELEDİLER
Samsun Validi Doç Dr. Zülkif Dağlı Yeni Hükümet Konağı’nda yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Vali Dağlı, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Projenin detalarını inceleyen Vali Dağlı kolaylık diledi.

AW333187 05 Foto Galeri

HER TÜRLÜ DETAY DÜŞÜNÜLDÜ
Canik İlçesi’nin gelişen ve büyüyen bir ilçe olduğuna değinen Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, “Her geçen gün gelişen ve artan nüfusuyla Samsunumuzun sanayi ve ticaret merkezlerinden olan Canik ilçemizde, inşaat süreci devam eden yeni hükümet konağımız, her türlü teknik detay değerlendirilerek tasarlanmıştır. Yeni hükümet konağımız ayrıca geleneksel mimari dokusuyla tarihi ve kültürel değerlerimizi de yansıtacaktır” dedi.

AW333187 04 Foto Galeri

DAHA ETKİN HİZMET
“İlçemizde hizmet veren kamu kurum ve kuruluşlarımız tek bir adreste toplanacak” diyen Vali Dağlı şunları söyledi: “Böylece vatandaşlarımızın, sunulan kamu hizmetine ulaşması daha hızlı, yürütülen iş ve işlemler daha sağlıklı ve daha etkin olacaktır. İnşaatımız da gayet iyi gidiyor. Normal şartlarda 2022 yılının temmuz ayında bitme süresi var ancak çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah bu yılın sonunda inşaatımız bitecek ve buraya yerleşme sürecimiz başlayacak. Hayırlı olsun Yeni projeler ve yeni yatırımlarla Samsunlu hemşehrilerimize ve bölgemizin gözdesi şehrimize yeni değerler kazandıracağımıza yürekten inanıyorum.”

AW333187 03 Foto Galeri

Dilber BAHADIR, Mustafa İNAN


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir