İslam Memiş, "Altın alın" dedi ve "Al-unut dönemi sona erdi, yükseliş başladı. Gram altın 2700 seviyesine ulaşacak. Bayram öncesi ve sonrası gram altın fiyatı arasında 100 liralık fark oldu, geçmiş olsun'' şeklinde konuştu.

Kendi YouTube kanalında altın, döviz ve gümüş konularında önemli uyarılarda bulunan Memiş yatırımcılara şu açıklamalarda bulundu:

Gram altın şu anda 2363 dolar seviyesinde ve 2340 direncini kırmış durumda.

Toparlanma isteği devam ediyor. Gram altın daha önce 2420 seviyesine kadar düşmüştü ve o zaman alım yapılmasını tavsiye etmiştim. Şu anda gram altın TL fiyatı 2514 lira seviyesinde. Bayram öncesi ve sonrası gram altının değeri 100 lira arttı.

MEB duyurdu! İşte en fazla öğretmen açığı olan branşlar MEB duyurdu! İşte en fazla öğretmen açığı olan branşlar

'AL-UNUT DÖNEMİ SONA ERDİ'

Bayramdan önce uyarıları dikkate alan yatırımcıları tebrik ediyorum. Temmuz ayı itibarıyla yıl sonu için 3000-3500 aralığındaki beklentimiz devam ediyor. Al-unut dönemi sona erdi. Henüz geç kalınmış değil. Altın 2700 seviyesini kırdığında kuyumcularda kuyruk oluşacak.

DOLAR HAKKINDA İSE DİKKAT ÇEKİCİ YORUMLARDA BULUNDU

Dolar da yukarı yönlü hareketini sürdürüyor. Düşüşler kalıcı değil. Yılın ikinci yarısı için temmuz ayını işaret etmiştim.

'YATIRIM ARACI DEĞİLDİR'

Dolar yatırım aracı değildir, dolara para yatırmayın. En az kazandıran para birimidir. Euro da benzer şekilde ufak ufak yükselmeye devam edecek.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: KAMU SON HABER