doğa samsun surucu kursu duru
       
5s akın bilgi

Uzman Doktor Mustafa Yazıcı Zoru Başardı!

mehmet-yazici-zoru-basardi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman Doktor Mustafa Yazıcı Zoru Başardı! Samsun’da, Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Yazıcı, kalp ve bacak damarları tamamen tıkalı hastaları ameliyata gerek kalmadan anjiyo ve stentle iyileştirdi

Samsun’da Kardiyoloji Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Yazıcı, kalp ve bacak damarları tamamen tıkalı olan hastaları, ameliyatsız olarak kısa sürede sağlığına kavuşturdu. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Yazıcı, Atasam Hastanesi’nde kalp ve bacak damarları tıkalı olan Ercan Yılmazoğlu, Necati Bayrak ve Irak uyruklu Al Mahmood Sabaawi adlı hastaları ameliyatsız olarak sağlığına kavuştururken, ameliyat korkusu yaşayanlara da umut oldu.

26 atasam 3 Ana Manşet

SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Bacak damarının tam tıkalı olmasından dolayı ampütasyon (uzuv kesilmesi) önerilen 50 yaşındaki Ercan Yılmazoğlu’nun hayatı Dr. Yazıcı ile tanıştıktan değişti. Dr. Yazıcı, Yılmazoğlu’na stent takarak bacağını kurtardı. Yazıcı, kalp damarları tamamen tıkalı olan 66 yaşındaki Necati Bayrak’a da stent takarak, bypass ameliyatı olmaksızın eski sağlığına kavuşturdu. Bu arada, kalp damarları tıkalı olan Irak uyruklu Al Mahmood Sabaawi da aynı yöntemle ameliyatsız olarak iyileşti.

26 atasam 1 Ana Manşet

EN KONFORLU YÖNTEM

Bu tedavi yöntemlerinin hasta için de konforlu olduğunu belirten Dr. Yazıcı, “Tam tıkalı bir damarı açmak, eskiden tamamen imkansızdı. Ama şu anda başarılı bir şekilde o damarları açıp stent takabiliyoruz. Bir çok hasta ameliyat seçeneği yerine anjiyo ve stent takma yöntemini tercih ediyor. Bu tedavi yöntemleri hastalar için de konforlu. Hastalar açık kalp ameliyatı yerine bu tedavi yöntem sayesinde, bir gün hastanede yatıyor ve hemen taburcu oluyor” dedi.

26 atasam 2 Ana Manşet

26 atasam Ana Manşet

Mustafa İNAN


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir