doğa yataks cemre
       
5s dikey akın bilgi

Twitter 3 Ağustos’ta Kullanımdan Kaldıracağını Duyurdu: Bir Şey Değil

118200178_gettyimages-1128061419
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter 3 Ağustos’ta Kullanımdan Kaldıracağını Duyurdu: Bir şey değil Mikro blog platformu Twitter, Instagram’daki ‘hikaye’ özelliğine benzeyen ‘fleets’i 3 Ağustos’ta kullanımdan kaldıracağını esprili bir dille duyurdu.

Twitter ‘fleets’ özelliğini kaldıracağını duyurdu: Bir şey değil
Snapchat ile başlayan ve daha sonra sırasıyla Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi mecralarda da kullanıma sunulan ‘hikayeler’ özelliğiyle benzerlik gösteren Fleets, 3 Ağustos’ta Twitter’dan kaldırılacak.

FLEETS 3 AĞUSTOS’TA KALDIRILACAK

Şirket söz konusu açıklamayı Twitter hesaplarından esprili bir dille yapmayı tercih etti. Yapılan açıklamada, “Fleets’i 3 Ağustos itibariyle kullanımdan kaldırıp yeni bir özellik için çalışmalara başlıyoruz. Özür dileriz ya da bir şey değil” ifadelerine yer verdi.

İŞTE O DUYURU;

Snapchat ile hayatımıza giren hikayeler özelliği sosyal medya uygulamaları arasında yaygınlaşmaya devam etse de bunların arasında yerini sağlamlaştırmayı başaran Instagram oldu.

FLEETS NEDİR?

Twitter’ın geçen aylarda kullanıma sunduğu bu yeni özellikle kullanıcılar; metin, tweet, görsel ya da videoları ‘Hikaye’ formatında paylaşabiliyordu. Sözgelimi ‘fleet’ler, arka plan ve metin seçenekleriyle özelleştirilebiliyordu. Sonrasında ise bu özelliğe çıkartmalar ve canlı yayının da ekleneceği duyurulmuştu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir