7. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Asansör, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde 4-7 Mayıs 2023 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuara; Gürcistan, Azerbaycan başta olmak üzere Rusya, Ukrayna, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve Balkanlardan 20 bini aşkın ziyaretçi bekleniyor.

OMÜ'lü Prof. Dr. Yusuf Demir Temmuz ayını işaret etti: "Ciddi risk var" OMÜ'lü Prof. Dr. Yusuf Demir Temmuz ayını işaret etti: "Ciddi risk var"

FUARIN DESTEKÇİLERİ

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde iki salonda gerçekleşecek fuar, Samsun TMMOB Makine Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Elektrik Mühendisleri Odası ve Jeoloji Mühendisleri Odası iş birliğiyle düzenleniyor. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Sanayi ve Ticaret Odası da fuarın destekçileri arasında yer alıyor.

20 BİNİ AŞKIN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR

Fuarda, inşaat, mermer-seramik malzemeleri, bina tesisatı ve bina sistemleri, havuz tesisat arıtma sistemleri, doğal gaz tesisatları, tesisat sistem ve ekipmanları, çekiciler, kamyon, çevre düzenleme malzemeleri, yürüyen merdivenler, asansörler, kaldırıcılar, yangın algılama ve güvenlik sistemleri, alt yapı elemanları, ahşap ve prefabrik konut projeleri, depreme dayanıklı özel konutlar, akıllı binalar, yazlık ev projeleri vb. ürünler sergilenecek. Gürcistan, Azerbaycan başta olmak üzere Rusya, Ukrayna, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve Balkanlardan 20 bini aşkın ziyaretçi bekleniyor. Fuar, 10.00 ile 18.30 saatleri arasında gezebilecek.  

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN