TÜRK KIZILAY SAMSUN ŞUBESİ HAVZA'DA TOPLANDI

İlçedeki bir tesiste Türk Kızılay Havza Temsilciliği ev sahipliğinde Türk Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Muştu başkanlığında gerçekleştirilen yılın ilk il koordinasyon ve değerlendirme toplantısına Havza İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu, Genç Kızılay Havza Şube Başkanı İrem Uyaroğlu ile Türk Kızılay şube başkanları ve temsilcileri, il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

YAPILACAK PROJELER ELE ALINDI

Toplantıda il merkez ve ilçe şubeleri ile temsilciliklerin 2022 çalışmaları ve 2023 hedefleri, yapılacak projeler ele alındı.

“TÜRK MİLLETİNİ TEMSİL EDEN BİR KURULUŞTUR"

Muştu, görevlerini en iyi şekilde yapmak için çaba sarf edeceklerini dile getirerek, "Bu sancağı bizden önce yükseltilmiş olduğu yerden daha da yükseğe çıkartmak için mücadele ediyoruz. Kızılay’ın birçok etkinliği var. Daha çok sosyal yardımlaşma üzerinde bir yükümlülük ve sorumluk sahibiyiz. Ayrıca kök hücre, afet ve diğer doğa olaylarıyla ilgili de birimimiz var. Destekleriniz, paylaşımlarınız ve katkılarınız olmasa bizlerin tek başımıza bir fonksiyonumuz olmaz. Türk Kızılay, sizlerin üzerinden büyümüş, Türk milletini temsil eden bir kuruluştur." ifadelerini kullandı.

Çörekçioğlu da Kızılayın ilkeleri doğrultusunda her geçen gün artan tempo ile çalıştıklarını kaydetti.

Seçim Vitrini 24 Mart Cuma Kanal S ekranlarında Seçim Vitrini 24 Mart Cuma Kanal S ekranlarında

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.