Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Olağanüstü Genel Kurulu’nda Mehmet Yiğiner rakibi Fevzi Apaydın'ı geride bırakarak başkan seçildi. Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Binay, Yiğiner'in yönetim kurulu listesinde yer aldı.

81 İLDEN ŞOFÖR VE OTOMOBİLCİLER ODASI ESNAFI KATILDI

Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleşen genel kurula Türkiye’nin 81 ilinden şoför ve otomobilciler odası esnafı katıldı. 4 bin 27 kişinin oy kullandığı seçimde TŞOF’un yeni başkanı 2 bin 421 oy alan Mehmet Yiğiner oldu. Fevzi Apaydın ise bin 532 oyda kaldı. Yiğiner, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Ankara Şoförler Esnaf Odası Başkanlığı görevini yürütüyor.

Samsun'da motosiklet kazasında yaralanan Ertuğrul Pank hayatını kaybetti Samsun'da motosiklet kazasında yaralanan Ertuğrul Pank hayatını kaybetti

FEVZİ APAYDIN İSTİFA EDEREK YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLMUŞTU

Fevzi Apaydın, bir süre önce Samsun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı'ndan istifa ederek yönetim kurulu üyesi olmuştu. Samsun'da uzun yıllar Esnaf Odaları Birliği ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı yapan Apaydın, halen Canik Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı yapıyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN

Muhabir: ELVAN İLHAN