Türkiye’de konut fiyatları gün geçtikçe daha çok artıyor. Ev almak isteyenler ise bu fiyatlar karşısında çaresiz kalırken imdatlarına TOKİ yetişiyor. Hiç evi olmayanları ev sahibi yapmayı amaçlayan TOKİ yeni konut kampanyalarını duyurmaya da devam ediyor.

Sinyal verilmişti! Ev sahipleri tedirgin: Kiracılara tebligat gönderilmeye başlandı Sinyal verilmişti! Ev sahipleri tedirgin: Kiracılara tebligat gönderilmeye başlandı

TOKİ KONUT SATIŞLARI

TOKİ, kura yöntemiyle yaptığı konut satışlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 120 ay vade seçeneği sunan kurum, 3+1 evlerin yeni sahiplerini arıyor. Şimdilerde yeni projesini başlatan TOKİ’nin yeni piyangosu ise Ankara’ya vurdu.

TOKİ ANKARA KONUTLARI

TOKİ Ankara’nın Haymana ilçesine bağlı Kayabaşı Mahallesi’nde yaptığı 185 konut projesi ile 13 adet 3+1 daireyi satışa çıkardı. Her zamanki gibi kura yöntemiyle satılacak olan konutların satış detayları da belli oldu.

TOKİ Ankara Haymana projesi kapsamında 3+1 dairelerin başvuruları 11-22 Aralık tarihlerinde yapılacak. 2 bin TL başvuru bedelini ödeyenlerin başvuruları kabul edilirken, kura çekim sonuçları da 27 Aralık 2023 tarihinde açıklanacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.