AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 29 Ekim'de gerçekleştirilen Togg Gemlik Kampüsü Açılış Töreni'nde yaşadıkları çifte gururu sosyal medya hesaplarından paylaştı.

"TEKERİNE TAŞ DEĞMESİN"

Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un seri üretiminin yapılacağı Gemlik Kampüsü'nün açılışı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı. Türkiye’nin yerli otomobili Togg'un banttan indiği törene katılan Karaaslan,  "TOGG Türkiye’nin eseri, bizim gururumuz. Direksiyonda Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yanında 85 milyon milletimiz var. Tekerine taş değmesin" ifadelerini kullandı.

"TARİHİ GÜN"

Kırcalı ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Cumhuriyetimizin 99.yılında ülkemizin gurur vesilesi Togg‘un ilk banttan indiği tarihi güne şahitlik ettik. ‘Devrim Otomobili’nden ‘Devrin Otomobili’ne gelinen bu süreçte vizyonu ile liderlik eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere emek veren herkese yürekten şükranlarımı sunarım."

Ömer Faruk KOCABAŞ

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.