Yerli ve milli elektrikli otomobil Togg'un 'T10X' modelinin ilk sahipleri dün akşam yapılan çekilişle belli oldu. T10X almaya hak kazanan kişilerin listesi Togg'un resmi internet sitesi ile Trumore uygulaması üzerinden duyuruldu.

20 BİN KİŞİ TOGG SAHİBİ OLDU

T10X modeli için ön sipariş veren 177 bin 467 kişi arasından 20 bin kişi yerli otomobil sahibi oldu. Ayrıca, 2023 yılı için planlanan teslimatlarda iptallerin yaşanması halinde yedek listedeki bulunan 20 bin kullanıcı arasından yeni isimler de seçilecek.

Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklayacağı yeni Kabine'de! İşte kulislerde konuşulan isimler Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklayacağı yeni Kabine'de! İşte kulislerde konuşulan isimler

VARANK ÇEKİLİŞ SONUCUNU PAYLAŞTI

Çekilişin ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak eşiyle yaptıkları başvurunun olumsuz sonuçlandığını açıkladı. Varank çekiliş sonucunun görüntüsünü paylaşarak, "Eşimle yaptığımız başvuru :(" ifadelerini kullandı.

YORUM YAĞDI

Varank'ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem olurken pek çok kullanıcı da konu hakkında yorum yaptı. Kimisi üzgün olduğunu belirtirken kimisi ise kendisine çıkan Togg'u Varank'a teklif etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.