Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçedeki Millet Bahçesi'nin ilk etabını oluşturacak 'Balık ve Dünya Mutfağı Restoranı'nıyla bir ilke imza atttıklarını belirterek, vatandaşları denizle buluşturacaklarını söyledi.

YERİNDE TAKİP

Başkan Kılıç, ilçenin ilk balık ve dünya mutfağı restoranı için çalışmaların tüm hızıyla sürdürüldüğünü ifade etti. Çalışmaları yerinde takip eden Başkan Kılıç, inşaattaki son durum hakkında da yetkililerden bilgi aldı. 

NEFES ALDIRAN PROJELER

AK Parti Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul projelerini  anlattı AK Parti Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul projelerini  anlattı

Başkan Kılıç, vatandaşların nefes alacağı sosyal alanlar inşa etmeye devam ettiklerini belirterek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı, "Balıkçılık sektöründe önde gelen güzel ilçemizin ilk balık ve dünya mutfağı restoranını inşa ediyoruz. Açılışını çok yakında yapacağımız ve Millet Bahçemizin de ilk etabını oluşturacak Balık ve Dünya Mutfağı Restoranımız hemşehrilerimizi deniz ile buluşturacak. Hayırlı olsun."

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.