doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Terme’de Başkan Ali Kılıç Sahada! Riskli Binalar İncelendi

baskan-kilic-sahada-1008
Daha Fazla Göster

Terme’de Başkan Ali Kılıç Sahada! Riskli Binalar İncelendi Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç su baskınlarının ardından riskli binaların bulunduğu alanda incelemelerde bulunduklarını vatandaşın mağdur olmamaları için sahada olduklarını kaydetti

Terme’de yaşanan su baskınlarının ardından yapılan incelemelerle ilgili konuşan Belediye Başkanı Ali Kılıç, ” Hemşehrilerimiz için ilçemizin dört bir köşesinde sahadayız” dedi.

11 terme sel 1 Samsun

YERİNDE TAKİP

Terme İlçesi’nde aşırı yağışların neden olduğu su baskınlarının ardından Belediye Başkanı Ali Kılıç, Çevre Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürü Oktay Dündar’ı belediyede ağırladı. Başkan Kılıç, “Dün yaşanan kuvvetli yağmur ve taşkın riskinin ardından ilçe merkezimizde muhtemel taşkın bölgesinde kalan riskli binaların bulunduğu alanı gezerek incelemelerde bulunuldu” dedi.

E8bQQA XIAYVtj5 Samsun

EKİPLERE TEŞEKKÜR

Sel riskine karşı ekiplerin teyakkuzda olduğunu dile getiren Başkan Kılıç, “Gün boyu tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte siz kıymetli hemşehrilerimiz için ilçemizin dört bir köşesinde sahadaydık. Yoğun bir günü geride bıraktık. Tüm ekip arkadaşlarıma gösterdikleri özveri için tüm Terme adına çok teşekkür ediyorum ” ifadelerini kullandı.

11 terme sel 1 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir