banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Başkan Kul'dan termik santral çıkışı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul Emiryusuf, Kumcağız, Sancaklı, Geçmiş, Akçay ve Gökçeağaç Mahallerinde vatandaşla buluşarak sorunlarını dinlendi.

TERME 18.02.2019, 16:08
Başkan Kul'dan termik santral çıkışı


Terme Kaymakamı Mehmet Parlak başkanlığında Belediye Başkanı Şenol Kul ve kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve mahalle halkının katılımı "yerel buluşmalar" toplantıları gerçekleştirdi. 

'TERMİK SANTRAL YAPILAMAZ'
E
miryusuf, Kumcağız, Sancaklı, Geçmiş, Akçay ve Gökçeağaç Mahallelerinde vatandaşla sohbet edip sorunlarını dinleyen Başkan Kul, "Geçtiğimiz yıllarda ilçemize kömürlü termik santral kurulmasını hep birlikte önledik. Belediye olarak da sosyal sorumluluk projeleri ile doğal güzelliklerimizin korunması ve gelecek nesillere taşınmasını amaçlayan tüm çalışmalara her fırsatta destek verdik. Yeşille mavinin buluştuğu ilçemizde bundan sonra termik santral yapılamaz. İlçemizin havasını, suyunu, her türlü yaşantısını etkileyecek ve kirliliğe neden olacak santrallerin önü bizim dönemimizde sonsuza kadar kapandı." ifadelerinde bulundu.


Kaymakam Mehmet Parlak ise toplantının amacının kamu hizmetlerinin vatandaşlara en iyi şekilde sunulması ve vatandaşların hayat şartlarını iyileştirmekle görevli kamu görevlileriyle vatandaşların bir araya gelmelerini sağlamak olduğunu belirtti.


 

Yorumlar (0)