Terme Yaza Hazırlanıyor

terme-belediyesi-yaza-hazirlaniyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terme Yaza Hazırlanıyor Terme Belediyesi ekipleri yürüyüş ve gezi yolunu baştan sona yenileyerek, yaz hazırlıklarına başladı. İlçede tamirat, tadilat, ışıklandırma ve peyzaj çalışmaları devam ediyor.

Terme Belediyesi korona virüs (Kovid-19) pandemisi ve yaşanan kapanmaların ardından başlayan kademeli normalleşme çalışmaları ile birlikte ilçedeki vatandaşların spor yapabilmeleri için Çangallar Mahallesi’nde bulunan yürüyüş ve gezi yolunda yenileme çalışmalarına başladı. Belediyeye bağlı Temizlik, Park Bahçeler ve Fen İşleri müdürlüklerine bağlı ekipler tamirat, tadilat, ışıklandırma ve peyzaj çalışmalarına devam ediyor.

AW340147 01 Samsun

HEM SPOR HEM PİKNİK

Yürüyüş ve gezi yolunun vatandaşların nefes alması ve spor yapması için ilçenin önemli bir noktası olduğuna dikkat çeken Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Hemşehrilerimizin nefes alabilmeleri için şehrin hemen yanında Çangallar Mahallemizde oluşturulan yürüyüş ve gezi yolumuz korona virüs tedbirleri kapsamında uzun zamandır kullanılmamaktaydı. Başlayan kademeli normalleşme süreciyle birlikte yürüyüş yolumuzu yenilemeye karar verdik. Peyzaj çalışmalarımızın yanında, ışıklandırma çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca hemşehrilerimizin su ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için belirli aralıklarla çeşmeler yerleştiriyoruz. Yürüyüş yolumuzun kenarlarına yerleştireceğimiz, kamelyalar ve banklarla gezi yolumuz aynı zamanda bir dinlenme ve piknik alanına dönüşecek. Artık hemşehrilerimiz bir yandan spor yaparken diğer yandan piknik yapabilecek” dedi.

AW340147 03 Samsun


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir