Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemizin içinden yetişen dört kardeşimiz millete hizmet yolunda 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde milletvekili aday adaylıklarını açıkladılar. Bugün ilçemiz adına büyük bir gurura şahitlik ediyoruz” dedi.

Samsun'da okulun karşısında drift attı! 20 bin 342 lira ceza yedi Samsun'da okulun karşısında drift attı! 20 bin 342 lira ceza yedi

4 İSİM ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURU YAPTI

14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek seçimler öncesi Tekkeköy’den 4 milletvekili aday adayı AK Parti’ye başvurularını yaptı. AK Parti milletvekili aday adayları Muhammet Üstün, Emrah Baştan, Serhat Erail  ve Ömer Naci Yılmaz bugün AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen tanıtım toplantısı ile göreve talip olduklarını bir kez daha vurguladı.

TOPLANTIYA BÜYÜK İLGİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, parti teşkilatı ve vatandaşların katıldığı toplantı büyük ilgiyle karşılandı. Toplantıda ilk sözü alarak yaklaşan seçimlerin çok büyük öneme sahip olduğunu vurgulayan Başkan Togar, “Cumhur ittifakı bu ülkeyi daha ileriye götürmek ve çok daha ufuklar açmak için milletin önüne bir vaat koyuyor, millet ittifakı diye adlandırdığımız ittifak ise eski Türkiye’yi vaat ediyor. Sadece bu kelimeler bile yeterli aslında. Birisi sana eskiyi vaat ediyor birisi daha yeniyi, daha iyiyi vaat ediyor” dedi.

"BÜYÜK GURUR YAŞIYORUZ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı yolda yürümenin, AK Parti’nin bir ferdi olarak millete hizmet etmenin bir onur olduğunu belirten Başkan Togar, ilçeden 4 milletvekili aday adayının çıkarak bu onura talip olmasıyla büyük gurur yaşadıklarını belirtti. Togar, “Bugün bizi gururlandıran 4 evladımız var. Hiçbirisinin o listelerde birle seksen arası veya birle yüz seksen arası nerede olurum kaygısı yok. Karınca misali bu zor günlerde yerimiz belli olsun adresimiz belli olsun bir duruş sergileyelim, bu ülke için çalışan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için biz de mücadele edelim istiyorlar. Bizi ve ilçemizi gururlandırıyorlar” diye konuştu.

BAŞARI DİLEDİ

Adayların her birine çıktıkları yolda başarılar dileyen Hasan Togar, “Adaylığıyla büyük memnuniyet duyduğum birlikte yol yürüdüğümüz Belediyemizin Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü yapan Muhammet Üstün, belediye meclisi üyeliğimizde ve partimizde görevlerde bulunan Emrah Baştan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Serhat Erail ve Samsun Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı yapan Ömer Naci Yılmaz her biri birbirinden değerli isimler. Birlikte dava ve yol arkadaşlığı yaptığımız bu kardeşlerimizin hizmet yolunda Rabbim yar ve yardımcıları olsun” şeklinde konuştu.

Ardından AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar şunları söyledi: “Tekkeköy’ün AK Parti’nin ak gönüllü insanları herkes burada. Tekkeköyümüzden 4 arkadaşımız bizde bu davanın içinde varız diyerek bizleri gururlandırarak aday adayı oldu. Hepsi bizim ilçemizin evlatları. Allah çıkmış oldukları yolda hayırlısını nasip etsin” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.