Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ekiplerin mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarına devam ettiğini söyledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Ulaşım konforunu en üst seviyelere taşımak için dur durak bilmeden ilçemizin dört bir yanında farklı alanlardaki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyorüz" dedi.

"ULAŞIM AĞI GÜÇLENİYOR"

İlçenin dört bir yanında farklı alandaki çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ulaşım konforunu en üst seviyelere taşımak için dur durak bilmeden ilçemizin dört bir yanında farklı alanlardaki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor. Bu bağlamda birçok mahallemizi ilçemiz merkezine bağlayan Adacık mevkiinde genişletme, zemin sıkılaştırma ve alt yapı işlemleri ile yolumuzu üst yapı çalışmalarına hazırlıyoruz.  Her şey daha güzel bir Tekkeköy için" diye konuştu.

Atakum Belediyesi’nden atık ilaçlarla mücadele! "Seni iyileştiren, doğayı hasta etmesin" Atakum Belediyesi’nden atık ilaçlarla mücadele! "Seni iyileştiren, doğayı hasta etmesin"

ÜST YAPIYA HAZIRLANIYOR

Ayrıca Togar, Karışlar Mahallesi'nde genişletme, zemin sıkılaştırma, alt yapı ve malzeme serim işlemleri ile yeni bir yolu daha üst yapı çalışmalarına hazırladıklarını söyledi. 

Mustafa İNAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN