Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, meclis üyeleri ve daire amirleri ile bir araya gelerek, ilçede devam eden ve tamamlanan çalışmalar ile 2023 yılında yapılması planlanan projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Yardım götüren THY uçakları deprem bölgelerinden ücretsiz geri dönüş sağlıyor Yardım götüren THY uçakları deprem bölgelerinden ücretsiz geri dönüş sağlıyor

"DAHA GÜZEL YARINLARA"

Projelerin görüşüldüğü toplantıda Başkan Togar'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Yıl sonuna yaklaşırken belediye meclis üyelerimiz ve daire amirlerimizle bir araya gelerek bu yıl yaptığımız çalışmaları değerlendirdik. Bir yılı daha geride bırakırken biz gelecek yıl planlarımızı bu toplantımızda istişare ettik. Daha güzel bir Tekkeköy'ü hedefliyoruz. Bu noktada böyle toplantılar hedefimize daha sıkı sıkıya bağlanmamızın vesilesi oluyorlar. 2023 yılı için de büyük hedeflerimiz var. Tekkeköy'ü daha ileriye taşıyacak projelerimizi burada değerlendirdik. İnşallah yeni yılımızda da istikrar ve kararlılıkla çalışarak şehrimizi hayallerimizi süsleyen hakettiği konuma getirmeye daha da yaklaşacağız."

Haber Kaynak: S. Gökhan UÇAROĞLU

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.