Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar tarafından, Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı yol hamlesinin başlatıldığı ilçede ekipler dur durak bilmeden çalışıyor. Bu kapsamda hafta sonu da Sarıyurt ve Yeniköy mahallerinde çalışmalar devam etti.

Canik’te Akademisyen Eğitim Programı başladı Canik’te Akademisyen Eğitim Programı başladı

GÜVENLİ ULAŞIM VURGUSU

Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ilçenin her geçen gün büyüdüğünü ve değiştiğinin altını çizerek, "İlçemizin her noktasında konforlu ve güvenli ulaşım için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızın ışığında Sarıyurt Mahallemizde yol genişletme işlemlerimizi sürdürerek araçlarımızın güvenli ve konforlu ulaşım imkanlarından istifade edebilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz" dedi.

"TÜKENMEYEN ÇALIŞMA AZMİ"

Yeniköy Mahallesi'nde çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü kaydeden Togar şunları söyledi: "Tekkeköy sevdamızla çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyor, ilçemizin dört bir yanında tükenmeyen çalışma azmimizle ilçemizi modern, konforlu yollarla ilmik ilmik işleyerek ulaşım ağımızı güçlendirmeye devam ediyoruz."

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.